Chtěl bych uvést, že ttroad.cz sleduje flightradar24.com... Přiletěli jsme z Řecka o 45 min dřív a mysleli si,že budeme muset čekat na dohodnutý odvoz...Naopak pan Marcel na nás už čekal v příletové hale! Pochvala ...a díky.. Josef s rodinou z Frýdku Místku 5.7.2017

Josef s rodinou z Frýdku Místku5. Červenec 2017

Původní znění: A small group of Texans (USA) visited Moravia in the Spring of 2017. We employed the taxi services of Marcel throughout this vast, beautiful countryside. Marcel was professional, accommodating, prompt and SAFE. He graciously and ever patiently complied with our multiple requests to stop for photos, food and information. We highly recommend Marcel for your traveling needs. Marci & James, Anne & James, Texas, USA. Překlad: Malá skupinka z Texasu (USA) jsme navštívili Moravu na jaře 2017. Využili jsme Marcelovy taxi služby v této velmi krásné krajině. Marcel je profesionální,vstřícný výzvám a bezpečný. Milostivě a trpělivě vyhovoval našim vícenásobným žádostem o zastavení pro foto,jídlo či informace. Velmi doporučujeme Marcela a spol. ttroad.cz pro Vaše potřeby cestování..

Marci & James, Anne & James, Texas, USAJaro 2017

Už druhým rokem využíváme na dovolenou svoz pana Marcela na letiště a zpět. Ačkoli mají v předpisech zastávky po trase jako Ostrava (dům Kultury Vítkovic),Frýdek Místek (Tesco aut.zastávka), Český Těšín (aut.nádraží) či Třinec parkoviště (CK Marted) vždy nás ochotně rozveze za malý příplatek až k našim domovům. Ocenili jsme to zvláště když se vracíme tři rodiny v nočních hodinách směrem až k Mostům u Jablunkova. Děkujeme

17. Června 2017

Jsem z Ostravy a jela jsem s rodinou na dovolenou. Odlet byl z letiště v Bratislavě. Cesta tam byl v pohodě, známý nás odvezl tam a slíbil i odvoz zpět. V průběhu dovolené ale tento odvoz padl a já s manželem a rodinou jsme hledali z dovolenou jinou variantu pro cestu z letiště domů. Přílet do Bratislavy byl ve 22:50. První vlak jel 23:45 – ten se bohužel nedal stihnout z důvodu vyzvednutí kufrů celé rodiny a následně doprava na vlakové nádraží. Následující vlak jel okolo 6 ráno. Tak jsme si řekli, že bohužel budeme hlídat kufry a děti usnou na letišti a pak je probudíme při odchodu na vlak. Opravdu mě znepokojovalo, že se vrátím z dovolené a budu následujících několik hodin trávit na letišti, navíc s dětmi. Pak mi ale kamarádka poslala kontakt na TTroad. Domluva z ciziny byla rychlá, řidič nám ve všem vyhověl, čekal před letištěm okolo půl 12. Děti spaly po cestě v autě a celá rodina jsme byli doma po 3 hodině. Děkujeme TTroad.

Eva 35 let, Ostrava - Poruba30. října 2016

Díky TTroad jsem byla v čas a bezpečně doma. Řidič byl velmi příjemný, auto čisté a cesta utekla velmi rychle. Za tu cenu to stojí :-). Všem moc doporučuji.

Zuzana 28 let, Frýdek - Místek6. září 2016

Využili jsme při návratu z dovolené v Turecku, a i když jsme přiletěli v brzkých ranních hodinách, vše klaplo dle domluvy a na čas. Díky

Pavel 40 let, Ostrava - Hrabůvka4. srpna 2016

Letěla jsem na rychlo na služební cestu, nechtěla jsem nechávat služební auto na placeném parkovišti, ve finále vyšla doprava s TTRoad levněji než parkoviště. Doporučuji všem, kdo spěchají a nechtějí ztrácet čas.

Barbora 32 let, Frýdlant nad Ostravicí7. července 2016

Z letiště v Ostravě do Brna Vinohrad za hodinu a dvacet minut, což je při dnešních poměrech na silnicích naprosto skvělé! Cena seděla na korunu, jak píše provozovatel na stránkách. Voda v autě bodla! Auto velmi čisté. Super!

Honza 45 let, Ostrava - město25. května 2016

Auto je velmi pohodlné i na delší trase. Řidič velmi vstřícný, dokonce mi krátce zastavil ve fastfoodu na rychlé občerstvení, bez toho aniž by chtěl příplatek za čekání.

Ladislav 30 let, Havířov13. dubna 2016

Nejvíce mě překvapila spolehlivost řidiče. Jízda byla velmi plynula a přitom nepřekračoval rychlost 110 km v hodině. Měl jsem pocit bezpečí, ač ho vždy, pokud nedržím volant, nemám. V klidu jsem si zdřímnul.

Petr 42 let, Ostrava - město7. března 2016